header

Najczęściej czytane historie.


Rodzice i dzieci

Chciałem opisać swoją historię, jestem świadkiem nieudanego małżeństwa moich rodziców. Opiszę więc sytuację z perspektywy, z jakiej widzi to dziecko.
Śmiesznym może się wydać to, że moja mama wyszła za mąż, jak to kiedyś powiedziała "bo babcia stwierdziła że Janek(mój ojciec) będzie dobrym rolnikiem". W tym czasie nie było żadnego mężczyzny w naszym domu, bo siostra mojej matki się właśnie rozwiodła.
Jak to na wsi bywa, ojciec często bywał "podp...Rozwód kościelny - jak to było...

pinata hunter 2 Witam wszystkich.

Wiem że jest dużo pytań, na które wiele osób szuka odpowiedzi dotyczących właśnie rozwodu kościelnego. Ja to przeżyłam więc opiszę co nieco jak to wyglądało :)

Na rozmowę z psychologiem czeka się ok. roku(średnio, ja czekałam dokładnie 7 miesięcy). Rozmowa trwa naprawdę długo, więc polecam się porządnie najeść :) i nie stresować. Najpierw będą do wypełnienia testy, później rozmowa(nawiązująca do nich).

Ja siedziałam tam ...Oszukana

Moją wielka miłość poznałam na studiach.
Chodziliśmy ze sobą przez dwa lata. Wszystko było idealne, po prostu miłość jak z filmu.Nie mogliśmy już dłużej żyć bez siebie i postanowiliśmy się pobrać.
Chciałam byśmy po ślubie zamieszkali sami. Mieliśmy taką możliwość. Ale mąż nie chciał się na to zgodzić i musiałam zamieszkać z teściową, która skutecznie od samego początku uprzykrzała mi życie, zaczynając od krytyki mojej kuchni. "Maciek nie...Wytrzymałam 8 lat...

Rozwiodłam się 8 lat temu.
Powód był prozaiczny: samotność.
Bywał w domu raz - dwa razy w miesiącu. Nie mam pojęcia czy miał kochankę, czy nie. Wystarczyło mi to, że miał coraz mniej czasu dla mnie.
Nie powiem, było mi ciężko. W naszym kręgu ciągle przecież "nie wypada" się rozwieść... Zresztą, gdyby to On zrobił to owszem, ale Ona ?
Największą "karę" otrzymałam od rodziny - odwróciła się ode mnie całkowicie. Bo przecież t...Przejdź do FORUM
Najnowsze tematy

Nick: ~Kama
Tytuł: Alimenty dla ojczyma
Treść: Witam wszystkich! Bardzo zaciekawiła mnie sprawa ...
07.07.2010   Komentarzy(4)
Więcej...


Nick: ~Ali
Tytuł: Rozwód kościelny
Treść: Cześć wszystkim! Chciałabym się dowiedzieć j ...
07.07.2010   Komentarzy(2)
Więcej...


Nick: ~Czacza
Tytuł: Jak radzić sobie z depresją?
Treść: Hej! Mam takie pytanie... Nie wiem czy w dobrym dz ...
28.06.2010   Komentarzy(7)
Więcej...


Pozostałe tematy:

Sitemap